+420 725 511 636 info@svetbalonku.cz ENEN

Potisk balónků

Připravujete reklamní kampaň? Přemýšlíte nad prezentací vaší společnosti, organizace nebo školy? Nafukovací balónky s reklamním potiskem jsou dobrý nápad!

Reklamní potisk nafukovacích balónků

Proč balónky s potiskem?

Potisk balónků Smart Balloons

Jsme velkoobchodní dodavatelé nafukovacích balónků a specialisté na reklamní potisk balónků. Na balónky tiskneme již více než 10 let, díky získaným zkušenostem jsme schopni řešit i náročnější specifika vašich požadavků. Věnujeme pozornost každé jednotlivé zakázce, zpracujeme vaši poptávku a nabídneme vám optimální řešení (barevný podklad, soutisk).

Naše latexové balónky patří na trhu k nejlepším – jsou špičkové kvality, zdravotně nezávadné, vyrobené z přírodního kaučuku, šetrné vůči životnímu prostředí, 100% biologicky rozložitelné.

Potisk balónků sítotiskem – dodáváme balónky s potiskem v té nejvyšší kvalitě. Sítotiskový tisk vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Dodací lhůta standardních zakázek činí zpravidla 5 – 10 pracovních dnů. Spěchá to? Dejte nám vědět, na základě domluvy je někdy možné zpracování potisku urychlit. V případě složitějšího tisku činí dodací lhůta přibližně 15 – 20 dní, záleží na každé konkrétní zakázce. Na základě vaší poptávky vás na případnou delší dodací dobu vždy předem upozorníme

Reklamní potisk balónků – možnosti:

Na obří balónky lze tisknout pouze jednobarevně!

Kolik stojí reklamní potisk balónků?

Vzhledem k vynaloženým nákladům patří reklamní balónky s potiskem mezi nejlevnější a zároveň velmi účinné prezentační prostředky a efektní dekorace.

Cena balónku s reklamním potiskem se odvíjí od typu a velikosti zvoleného balónku, počtu potištěných stran balónku, počtu užitých barev a především od počtu kusů.

Kolik balónků s potiskem objednat? Balónky s potiskem vám dodáme podle přání v libovolném počtu kusů. Balónky nejčastěji používané pro potisk G90 (ø 26 cm) a G110 (ø 30 cm) tiskneme již od 50 kusů, obří balónky tiskneme i v malých sériích od 5 kusů. Kontaktujte nás, bezplatně vám zpracujeme cenovou kalkulaci.

TIP: Čím více balónků objednáte, tím méně stojí jeden kus. Vzhledem k základním vstupním nákladům na potisk jsou ceny klasických balónků příznivější u sérií v množství 500 ks a více.

Pro bližší informace a v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme Vám veškeré potřebné informace.

Poptávka na potisk balónků

Kontakty

Smart Balloons s.r.o.
Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice
IČ: 282 61 551, DIČ: CZ28261551

Otevírací doba
pondělí – pátek 9:00-17:00
sobota 9:00-12:00
kancelář +420 725 511 636
prodejna +420 778 078 193
info@svetbalonku.cz

© Copyright 2024, Smart Balloons s.r.o.