+420 725 511 636 info@svetbalonku.cz

Dekorace z balónků

Balónkové dekorace se staly oblíbenou výzdobou oslav, prezentací a společenských akcí. Barevné dekorace z nafukovacích balónků zpestří každou událost a vytvoří jedinečnou slavnostní atmosféru.

Balónková dekorace ozdobí vaše akce

Dekorace z nafukovacích balónků se hodí pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nafukovací balónky můžete využít pro jednoduchou a nápaditou výzdobu např. svatby, i pro vytvoření velkých prostorových objektů na dané téma. Nabízíme široký sortiment latexových a fóliových balónků pro tvorbu dekorací, balónky pro žádané balónkové řetězy, balónkové girlandy, brány a další.

Profesionální dekorace z nafukovacích balónků

Chcete své hosty překvapit profesionální balónkovou výzdobou? Pošleme vám dekoratéra! Ve větších městech po celé ČR máme týmy profesionálních dekoratérů, kteří za vámi přijedou, dle domluvy, kamkoli. Vše zařídíme, na základě vašeho požadavku vám vypracujeme kalkulaci, návrh pak dekoratér na místě dotváří podle situace či vašeho přání.

Máte-li zájem o nezávazné zpracování kalkulace na dekoraci z balónků, kontaktujte nás prosím.
Tyto informace nám usnadní přesnější zpracování vaší poptávky:

Balónky plněné heliem na objednání

Plánujete menší akci, třeba rodinnou oslavu, a potřebujete nafouknout je několik kusů balónků? V našem brněnském skladu plníme balónky heliem už od jednoho kusu! Jsme velkoobchod, ne prodejna, proto nám prosím vždy nejdříve zavolejte na tel. číslo +420 725 511 636 a domluvte si termín, kdy bude možné balónky vyzvednout.

Klasický latexový balónek plněný heliem vás vyjde přibližně na 20,- Kč (další ceny dle druhu a velikosti zvoleného balónku).

Balónky vám naplníme heliem i v místě konání vaší akce (cena dopravy dle vzdálenosti). Chcete-li nafouknout větší množství balónků (100 a více), poskytujeme množstevní slevy.

TIP: Vytvořte si sami doma slavnostní výzdobu z nafukovacích balónků! Dejte si u nás nafouknout héliem latexové balónky, nechte je vznášet u stropu a ozdobte konce visících provázků. Přivažte k dárku nebo slavnostnímu stolu fóliový balónek ve tvaru čísla naplněný heliem, nebo jen nafoukněte barevné balónky a zavěste je v prostoru. Chcete originálně věnovat peníze, květiny či jiný menší dárek? Zkuste Stuffer Balloons a překvapte oslavence dárkem zabaleným v balónku! Zabalení dárku do balónku si můžete u nás objednat.

Pro bližší informace a v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme Vám veškeré potřebné informace.

Poptávka na potisk balónků

Kontakty

Smart Ballons s.r.o.
Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice
IČ: 282 61 551, DIČ: CZ28261551

Otevírací doba
pondělí – pátek 9:00-17:00
sobota 9:00-12:00
kancelář +420 725 511 636
prodejna +420 778 078 193
info@svetbalonku.cz

© Copyright 2021, Smart Balloons s.r.o.