+420 725 511 636 info@svetbalonku.cz ENEN

O firmě

Navštivte náš svět balónků! Nafukovací balónky, balónkové dekorace, nafukovací balónky s reklamním potiskem.

SMART BALLOONS s. r. o.

Společnost SMART BALLOONS s.r.o. byla založena v Brně v roce 2007 jako velkoobchod s nafukovacími balónky. Patříme mezi největší dodavatele nafukovacích balónků v ČR, specializujeme se na reklamní potisk balónků. Naše balónky patří na trhu k nejlepším – jsou špičkové kvality, zdravotně nezávadné, vyrobené z přírodního kaučuku, šetrné vůči životnímu prostředí, 100% biologicky rozložitelné.

Nafukovací balónky GEMAR

Jsme oficiálním autorizovaným distributorem nafukovacích balónků italské firmy GEMAR srl. Kvalita nafukovacích balónků značky GEMAR je založena na dlouholeté tradici, výzkumu a stále zdokonalované technologii výroby šetrné k životnímu prostředí. Díky úzké spolupráci s předním světovým producentem nafukovacích balónků dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Nafukovací balónky Qualatex

Od roku 2015 je společnost Smart Balloons oficiálním distributorem značky Qualatex pro ČR a SR. Qualatex je ve světě nafukovacích balónků světovou jedničkou – nabízí exkluzivní kvalitu, jedinečný design, široký výběr v jednotlivých kategoriích, atraktivní sortiment pro vnitřní a venkovní balónkové dekorace. Produkty této značky jsou vyráběny ve Velké Británii, USA, Kanadě i Japonsku, nafukovací balónky a příslušenství Qualatex znají a žádají zákazníci po celém světě.

Kdo jsou naši odběratelé?

Spolupracujte s námi!

Našim odběratelům nabízíme kompletní zákaznický servis:

Naším cílem jsou dobré obchodní vztahy, prosperita a spokojenost našich klientů.
Máte-li zájem o spolupráci, nebo jakékoliv dotazy, kontaktujte nás!

Certifikáty

Všechny nafukovací balónky a příslušenství, které dodáváme, jsou zdravotně nezávadné a splňují platné normy a směrnice, závazné v členských státech EU.

Nafukovací balónky Gemar, dodávané společností Smart Balloons, splňují novou Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček, která vstoupila v platnost 20. července 2011. Splňují také veškeré bezpečnostní limity chemického složení, včetně koncentrace prchavých nitrosaminových substancí a nitrosovatelných látek.

Naše nafukovací balónky splňují koncesní podmínky registrační značky Bezpečné hračky, jejímž vlastníkem je Italian Institute for Toy Safety.

Balónky Gemar vlastní tyto certifikace:

Pro bližší informace a v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme Vám veškeré potřebné informace.

Poptávka na potisk balónků

Kontakty

Smart Balloons s.r.o.
Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice
IČ: 282 61 551, DIČ: CZ28261551

Otevírací doba
pondělí – pátek 9:00-17:00
sobota 9:00-12:00
kancelář +420 725 511 636
prodejna +420 778 078 193
info@svetbalonku.cz

© Copyright 2024, Smart Balloons s.r.o.