+420 725 511 636 info@svetbalonku.cz ENEN

Jdeme po zelené společně

Udržitelné, obnovitelné a recyklovatelné

Naše balónky jsou 100% bezplastové, obsahují pouze prémiový, kvalitní, přírodní gumový latex, který se k Vám dostane v recyklovatelném balení s novým označením 100% FSC balónky. (FSC = Forest Stewardship Council je mezinárodní nezisková organizace, která mimo jiné také uděluje značku označující výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření)

Jinými slovy, s našimi Gemar balónky tzv. “jdete po zelené“ a užíváte si zábavu i s vědomím, že chráníte přírodu.

Vytváření změn

Gemar je velmi angažovaný v hledání ideální cesty, která je plná etických a enviromentálních standardů. Skvělé vztahy a kooperace s institucemi jako je UN Global Compact a EBPC (European Balloon & Party Council) je viditelná díky certifikacím ISO.

Nevypouštět

Balónky by vždy měly být zábavou! Zároveň bychom rádi, aby byly použity bezpečně a s vědomím, že neubližujeme přírodě jak z etického hlediska tak že se chováme se vším respektem k enviromentálním standardům. Kampaň “nevypouštět balónky“ dává našim zákazníkům zásadní informace, že používání závaží a následný úklid balónků jsou kroky k ochraně přírody.

Bezpečnost je prvořadá

Gemar produkty jsou navrženy tak, aby zajistily vysoké standardy kvality. Jsou vyrobeny italskými odborníky, kteří jsou naplněni pýchou a zápalem pro věc. Podporujeme spravedlivé pracovní podmínky bez etických kompromisů. Všechny procesy výroby – od návrhů barev a tisků až po výrobu samotnou se zde setkáváme s dodržováním evropských směrnic, standardů a regulí pro kvalitní a bezpečné hračky. Kvalita, kterou značka Gemar obnáší je známá po celém světě a vlastní certifikáty a testy od uznávaných organizací jako jsou TUV, SGS, Intertek, IISG-UL.

 

Jak se starat o balónek Gemar?

V Gemaru vědí, že naše balónky mohou přinášet radost při jakékoliv příležitosti. Společně chceme, abyste si balónky užívali s vědomím, že neubližujete přírodě.

 

Latexový balónek = přírodní volba
Gemar balónky nejsou z plastu!!!

Balónky Gemar jsou vyrobeny z přírodního materiálu. Odpovědně získaný a udržitelný gumový latex. Jsou biologicky rozložitelné zhruba stejně jako je rozložitelný dubový list. I když jsou naše balónky rozložitelné, nedoporučujeme jejich vypouštění. Odpad, který po spadnutém balónku zůstává ještě nějaký čas na zemi není neviditelný, ale je nebezpečný pro přírodu. Proto podporujeme zlikvidování balónků po skončení akce a vyhození do odpadkového koše.

 

Užívejte si balónky bezpečně

Pro bližší informace a v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme Vám veškeré potřebné informace.

Poptávka na potisk balónků

Kontakty

Smart Balloons s.r.o.
Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice
IČ: 282 61 551, DIČ: CZ28261551

Otevírací doba
pondělí – pátek 9:00-17:00
sobota 9:00-12:00
kancelář +420 725 511 636
prodejna +420 778 078 193
info@svetbalonku.cz

© Copyright 2024, Smart Balloons s.r.o.