+420 725 511 636 info@svetbalonku.cz

Poptávka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

Potisk balónků

Připravujete reklamní kampaň? Přemýšlíte nad prezentací vaší společnosti, organizace nebo školy? Nafukovací balónky s reklamním potiskem jsou dobrý nápad!

Reklamní potisk nafukovacích balónků

Proč balónky s potiskem?

Potisk balónků Smart Balloons

Jsme velkoobchodní dodavatelé nafukovacích balónků a specialisté na reklamní potisk balónků. Na balónky tiskneme již více než 10 let, díky získaným zkušenostem jsme schopni řešit i náročnější specifika vašich požadavků. Věnujeme pozornost každé jednotlivé zakázce, zpracujeme vaši poptávku a nabídneme vám optimální řešení (barevný podklad, soutisk).

Naše latexové balónky patří na trhu k nejlepším – jsou špičkové kvality, zdravotně nezávadné, vyrobené z přírodního kaučuku, šetrné vůči životnímu prostředí, 100% biologicky rozložitelné.

Potisk balónků sítotiskem – dodáváme balónky s potiskem v té nejvyšší kvalitě. Sítotiskový tisk vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Dodací lhůta standardních zakázek činí zpravidla 5 – 10 pracovních dnů. Spěchá to? Dejte nám vědět, na základě domluvy je někdy možné zpracování potisku urychlit. V případě složitějšího tisku činí dodací lhůta přibližně 15 – 20 dní, záleží na každé konkrétní zakázce. Na základě vaší poptávky vás na případnou delší dodací dobu vždy předem upozorníme

Reklamní potisk balónků – možnosti:

Na obří balónky lze tisknout pouze jednobarevně!

Kolik stojí reklamní potisk balónků?

Vzhledem k vynaloženým nákladům patří reklamní balónky s potiskem mezi nejlevnější a zároveň velmi účinné prezentační prostředky a efektní dekorace.

Cena balónku s reklamním potiskem se odvíjí od typu a velikosti zvoleného balónku, počtu potištěných stran balónku, počtu užitých barev a především od počtu kusů.

Kolik balónků s potiskem objednat? Balónky s potiskem vám dodáme podle přání v libovolném počtu kusů. Balónky nejčastěji používané pro potisk G90 (ø 26 cm) a G110 (ø 30 cm) tiskneme již od 50 kusů, obří balónky tiskneme i v malých sériích od 5 kusů. Kontaktujte nás, bezplatně vám zpracujeme cenovou kalkulaci.

TIP: Čím více balónků objednáte, tím méně stojí jeden kus. Vzhledem k základním vstupním nákladům na potisk jsou ceny klasických balónků příznivější u sérií v množství 500 ks a více.

Pro bližší informace a v případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte! Rádi zodpovíme Vaše dotazy a poskytneme Vám veškeré potřebné informace.

Poptávka na potisk balónků

Kontakty

Smart Ballons s.r.o.
Zábrdovická 827/10 (areál bývalé Hlubny, ve dvoře)
615 00 Brno – Židenice
IČ: 282 61 551, DIČ: CZ28261551

Otevírací doba
pondělí – pátek 8:00-16:00
+420 725 511 636
info@svetbalonku.cz

Daniel Škaroupka
daniel.skaroupka@svetbalonku.cz
+420 602 520 633

Jaroslav Krahula
jaroslav.krahula@svetbalonku.cz
+420 602 505 418

© Copyright 2018, Smart Balloons s.r.o.