Spojovací balónky

E-shop » Nafukovací balónky - Gemar » Spojovací balónky

Spojovací balónky jsou tvarově uzpůsobeny k vytváření balónkových řetězů a dalších dekorací.

Spojovací balónky mají speciální tvar s protaženým koncem, s jehož pomocí lze k sobě balónky svazovat. Svazováním balónků dohromady lze vytvářet krásné balónkové dekorace – řetězy, girlandy, brány, květiny a další výzdobu.

Dekorace z nafukovacích balónků ozdobí oslavu narozenin, svatbu, maturitní večírek, taneční zábavu a další společenské akce. Ideální pro svatební agentury, organizátory oslav, společnosti zajišťující catering a párty servis!

Naučte se vytvářet dekorace z nafukovacích balónků!
Akademie dekorací z balónků pořádá v ČR kurzy výuky Balloon Art, umění balónkových dekorací a výzdoby pro párty a oslavy. Kurzy vedou zkušení italští mistři dekoratéři a jsou kompletně překládány do češtiny.

Balónky GL6, GLM6 - Spojovací balónky v pastelových, krystalových a metalických barvách, průměr 16 cm. Spojovací balónky jsou tvarově uzpůsobeny k vytváření balónkových řetězů, girland a dalších dekorací.

Balónky GL6, GLM6

Spojovací balónky v pastelových, krystalových a metalických barvách, průměr 16 cm. Spojovací balónky jsou tvarově uzpůsobeny k vytváření balónkových řetězů, girland a dalších dekorací.

Balónky GL13, GLM13 - Spojovací balónky v pastelových, krystalových a metalických barvách, průměr 32 cm. Spojovací balónky jsou tvarově uzpůsobeny k vytváření balónkových řetězů, girland a dalších dekorací.

Balónky GL13, GLM13

Spojovací balónky v pastelových, krystalových a metalických barvách, průměr 32 cm. Spojovací balónky jsou tvarově uzpůsobeny k vytváření balónkových řetězů, girland a dalších dekorací.