Reklamní tisk

Provádíme reklamní tisk sítotiskem, termotisk textilu, fóliovou grafiku – polepy aut. Nabízíme různé technologie zpracování reklamních předmětů.

V rámci našich služeb nabízíme reklamní tisk – reklamní tiskoviny, reklamní potisk textilu, fóliovou grafiku (polepy aut) a reklamní předměty. Pro všechny technologie využíváme vlastní zařízení, jsme proto schopní vám nabídnout ceny za práci bez provizních příplatků. S reklamní produkcí máme dlouholeté zkušenosti, víme tedy, co naši zákazníci potřebují a umíme splnit většinu vašich přání. Snažíme se vycházet vstříc všem vašim požadavkům a nabídnout vám kvalitní služby za příznivé ceny.

Sítotisk - Provádíme reklamní potisk rovinným i rotačním sítotiskem. Potisk poloch i Sítotisk je nenahraditelný tam, kde díky charakteru potiskovaného materiálu nejde použít ostatní polygrafické techniky.

Sítotisk

Provádíme reklamní potisk rovinným i rotačním sítotiskem. Potisk poloch i Sítotisk je nenahraditelný tam, kde díky charakteru potiskovaného materiálu nejde použít ostatní polygrafické techniky.

Termotisk textilu

Termotisk je technologie zažehlování gumových nebo flockových fólií na textilní podklad pomocí termolisu – termotisk triček, mikin, kšiltovek, dresů. Technologie termotisku je vhodná pro výrobu menších sérií

Fóliová grafika - Samolepící fóliová grafika stále patří v oblasti reklamy k nejžádanějším. S použitím fólií široké barevné škály Vám polepíme výklady, auta, transparenty, informační tabule a ukazatele, reklamní stojany a poutače.

Fóliová grafika

Samolepící fóliová grafika stále patří v oblasti reklamy k nejžádanějším. S použitím fólií široké barevné škály Vám polepíme výklady, auta, transparenty, informační tabule a ukazatele, reklamní stojany a poutače.

Reklamní pískování

Pískování je technika tryskání jemného korundového písku, kterou je možno odstranit povrchovou vrstvu pískovaného předmětu v požadovaném vzoru. Díky efektnímu vzhledu a cenové dostupnosti je pískování hojně využíváno i v oblasti reklamy.

Reklamní předměty - V naší nabídce najdete všechny typy 3D reklamy: předměty na rozdávání, dárky pro návštěvníky, manažerské dárky, dárky pro spolupracovníky, reklamní předměty, soutěžní a sponzorské předměty.

Reklamní předměty

V naší nabídce najdete všechny typy 3D reklamy: předměty na rozdávání, dárky pro návštěvníky, manažerské dárky, dárky pro spolupracovníky, reklamní předměty, soutěžní a sponzorské předměty.

E-SHOP Váš nákupní košík je prázdný.

Nafukovací balónky nabízíme ve více než 60 barvách!

Zasíláme po celé ČR i na Slovensko.

Kontakty

SMART BALLOONS s.r.o.

Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice

Otevírací doba: po-pá 8-16:00
Těšíme se na Vaši návštěvu!

tel.: +420 725 511 636
email: info@smartballoons.cz

www.svetbalonku.cz
www.smartballoons.cz