Reklamní předměty

Reklamní tisk » Reklamní předměty
Reklamní předměty

V naší nabídce najdete všechny typy 3D reklamy: předměty na rozdávání, dárky pro návštěvníky, manažerské dárky, dárky pro spolupracovníky, reklamní předměty, soutěžní a sponzorské předměty.

Hledáte vhodné reklamní předměty pro prezentaci své firmy? Přemýšlíte, jaké dárkové předměty rozdávat na soutěžních či sponzorských akcích? Potřebujete kvalitní dárky pro klienty nebo firemní dárky pro pracovníky?

Reklamní potisk dárkových předmětů

Nabízíme široké možnosti potisku reklamních předmětů: drobné dárkové předměty, klíčenky, zapalovače, přívěsky, propisky, pera a další psací potřeby, kalendáře, diáře, bloky, kalkulačky a jiné kancelářské potřeby, hrnky, deštníky, kožená pouzdra, otvíráky, zavírací nože, flash disky a další reklamní a dárkové předměty.

Provádíme také reklamní potisk textilu, vaše logo natiskneme na batohy, tašky, kšiltovky, vesty, trička, montérkové sady a další reklamní textil.

Pro potisk reklamních předmětů používáme různé technologie, díky tomu vám můžeme nabídnout široký sortiment reklamních předmětů v kvalitním zpracování. Využíváme technologie:

  • Tampotisk
  • Rovinný sítotisk
  • Rotační sítotisk
  • Termolis
  • Reklamní pískování

Potřebujete poradit s výběrem reklamních předmětů? Obraťte se na nás, pomůžeme vám vybrat vhodné dárkové předměty pro vaše účely a nabídneme vám možné technologie jejich zpracování. Pro bližší informace a v případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte!

Reklamní předměty – pouzdra.
Reklamní předměty – pouzdra.

E-SHOP Váš nákupní košík je prázdný.

Nafukovací balónky nabízíme ve více než 60 barvách!

Zasíláme po celé ČR i na Slovensko.

Kontakty

SMART BALLOONS s.r.o.

Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice

Otevírací doba: po-pá 8-16:00
Těšíme se na Vaši návštěvu!

tel.: +420 725 511 636
email: info@smartballoons.cz

www.svetbalonku.cz
www.smartballoons.cz