Příslušenství

E-shop » Příslušenství

Dodáváme veškeré příslušenství k nafukovacím balónkům – helium, vzduchové pumpy a kompresory pro plnění balónků, balónkové tyčky, provázky, drátky. V naší nabídce najdete také různé balónkové stojany a další produkty pro podporu prodeje.

Provázky a tyčky - V naší nabídce najdete praktické příslušenství pro nafukování balónků. Balónkové tyčky, provázky Vám umožní snadné a rychlé zavázání balónku. Ideální pro pouťový prodej a prezentační akce.

Provázky a tyčky

V naší nabídce najdete praktické příslušenství pro nafukování balónků. Balónkové tyčky, provázky Vám umožní snadné a rychlé zavázání balónku. Ideální pro pouťový prodej a prezentační akce.

Pumpy a kompresory - Vše pro nafukování balónků. Nabízíme vzduchové kompresory a různé druhy ručních pump pro plnění balónků vzduchem.

Pumpy a kompresory

Vše pro nafukování balónků. Nabízíme vzduchové kompresory a různé druhy ručních pump pro plnění balónků vzduchem.

Stojany - Dodáváme různé druhy obchodních stojanů pro prezentaci nafukovacích balónků a podporu prodeje. Stromové stojany pro nafouknuté balónky, prodejní stojany pro maloobchodní balení.

Stojany

Dodáváme různé druhy obchodních stojanů pro prezentaci nafukovacích balónků a podporu prodeje. Stromové stojany pro nafouknuté balónky, prodejní stojany pro maloobchodní balení.

Uzávěry, sítě, nylon a pytle na balónkové dekorace. - Nabízíme široké profesionální příslušenství na balónkové dekorace a reklamní akce. Balónkové uzávěry Vám umožní snadné a rychlé zavázání balónku. Sítě a pytle na balónkové dekorace usnadní manipulaci profesionálům.

Uzávěry, sítě, nylon a pytle na balónkové dekorace.

Nabízíme široké profesionální příslušenství na balónkové dekorace a reklamní akce. Balónkové uzávěry Vám umožní snadné a rychlé zavázání balónku. Sítě a pytle na balónkové dekorace usnadní manipulaci profesionálům.

Stuhy a balónková závaží - Dodáváme barevné stuhy na balónky a balónková závaží pro dekorace z nafukovacích balónků. Široký sortiment značky Qualatex – vázací stužky, závaží na nafukovací balónky, kolíčky k upevnění balónků plněných héliem.

Stuhy a balónková závaží

Dodáváme barevné stuhy na balónky a balónková závaží pro dekorace z nafukovacích balónků. Široký sortiment značky Qualatex – vázací stužky, závaží na nafukovací balónky, kolíčky k upevnění balónků plněných héliem.

E-SHOP Váš nákupní košík je prázdný.

Nafukovací balónky nabízíme ve více než 60 barvách!

Zasíláme po celé ČR i na Slovensko.

Kontakty

SMART BALLOONS s.r.o.

Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice

Otevírací doba: po-pá 8-16:00
Těšíme se na Vaši návštěvu!

tel.: +420 725 511 636
email: info@smartballoons.cz

www.svetbalonku.cz
www.smartballoons.cz