Nafukovací balónky – QUALATEX

E-shop » Nafukovací balónky - QUALATEX

Nafukovací balónky Qualatex jsou světově známé svou kvalitou a širokou nabídkou balónků v jedinečných barevných odstínech.

Nafukovací balónky Qualatex mají pěkné tvary, déle se vznáší. Jsou zdravotně nezávadné a bezpečné pro životní prostředí. Díky tomu se nafukovací balónky Qualatex těší velké oblibě profesionálů a značka Qualatex patří na světovém trhu s tímto sortimentem k nejvyhledávanějším.

Z široké nabídky značky Qualatex dodáváme klasické latexové balónky v unikátních barevných odstínech a v několika velikostech, včetně balónků vhodných pro potisk sítotiskem.

Balónky Qualatex s tištěným motivem nabízí nové atraktivní dekory. Oblíbené modelovací balónky Qualatex v zářivých barevných mixech i jednotlivých barvách ocení zvláště profesionální dekoratéři.

Fóliové balónky Qualatex využijete jako dekorace při různých příležitostech jako jsou oslavy narozenin, výročí, párty, plesy a firemní večírky. Bublinové balónky – atraktivní balónové bubliny z průhledného plastu s různými motivy, dodají vašim interiérovým i exteriérovým dekoracím nový rozměr.