Klasické balónky

E-shop » Nafukovací balónky - Gemar » Klasické balónky

Standardní klasické nafukovací balónky nabízíme v různých velikostech (průměr 13 – 48 cm) a ve více než 60 barevných odstínech. Klasické balónky si můžete zvolit v barevných řadách:

  • pastelové
  • krystalové
  • fluorescenční
  • metalické
  • nestandardní odstíny

Nafukovací balónky od velikosti G90 lze použít pro reklamní potisk. Využijte našich služeb a objednejte si u nás nafukovací balónky včetně potisku. Jako velkoobchodní prodejci nafukovacích balónků Vám můžeme nabídnout nafukovací balónky s profesionálním potiskem za bezkonkurenční ceny.

Střední balónky – G90 - Klasické nafukovací balónky o průměru 26 cm v širokém výběru pastelových odstínů. Vhodné pro plnění heliem a dekorativní účely. Nejoblíbenější velikost balónků pro REKLAMNÍ POTISK.

Střední balónky – G90

Klasické nafukovací balónky o průměru 26 cm v širokém výběru pastelových odstínů. Vhodné pro plnění heliem a dekorativní účely. Nejoblíbenější velikost balónků pro REKLAMNÍ POTISK.

Střední metalické, neonové a průhledné balónky – GM90, GF90 - Nafukovací balónky v metalických barvách o průměru 26 cm. Efektní metalické odstíny. Vhodné pro reklamní potisk a dekorativní účely.

Střední metalické, neonové a průhledné balónky – GM90, GF90

Nafukovací balónky v metalických barvách o průměru 26 cm. Efektní metalické odstíny. Vhodné pro reklamní potisk a dekorativní účely.

Větší balónky – G110, G120 - Nafukovací balónky v širokém výběru pastelových barev, průměr 30 a 32 cm. Vhodné pro dekorativní účely, reklamní potisk a vícebarevné tisky. Možno plnit vzduchem nebo heliem.

Větší balónky – G110, G120

Nafukovací balónky v širokém výběru pastelových barev, průměr 30 a 32 cm. Vhodné pro dekorativní účely, reklamní potisk a vícebarevné tisky. Možno plnit vzduchem nebo heliem.

Větší metalické a průhledné balónky – GM110, GM120 - Kulaté nafukovací balónky v metalických barvách o průměrech 28 a 30 cm. Nafukovací balónky vhodné pro reklamní potisk.

Větší metalické a průhledné balónky – GM110, GM120

Kulaté nafukovací balónky v metalických barvách o průměrech 28 a 30 cm. Nafukovací balónky vhodné pro reklamní potisk.

Velké balónky – G150 - Velké kulaté nafukovací balónky o průměru 48 cm. Vhodné pro reklamní potisk.

Velké balónky – G150

Velké kulaté nafukovací balónky o průměru 48 cm. Vhodné pro reklamní potisk.

Největší balónky – G220 - Obří kulaté balónky o průměru 80 cm v pastelových barvách. Balónky jsou opravdu velké, mají silnější stěnu a širší hrdlo. Nafukovací obří balónky jsou vhodné pro reklamní potisk.

Největší balónky – G220

Obří kulaté balónky o průměru 80 cm v pastelových barvách. Balónky jsou opravdu velké, mají silnější stěnu a širší hrdlo. Nafukovací obří balónky jsou vhodné pro reklamní potisk.

Multicolor balónky - Originální mnohobarevné balónky přitahují pozornost, probouzí fantazii a lákají ke hře.

Multicolor balónky

Originální mnohobarevné balónky přitahují pozornost, probouzí fantazii a lákají ke hře.

Obří balónky GR300 - Obří nafukovací balónky o průměru 100cm nabízíme v jednotlivých barvách po 1 ks

Obří balónky GR300

Obří nafukovací balónky o průměru 100cm nabízíme v jednotlivých barvách po 1 ks

Obří metalické balónky GRM300 - Obří nafukovací balónky s kovovým leskem o průměru 100cm nabízíme v jednotlivých barvách po 1 ks

Obří metalické balónky GRM300

Obří nafukovací balónky s kovovým leskem o průměru 100cm nabízíme v jednotlivých barvách po 1 ks

Mini balónky A50, AM50 - Malé nafukovací balónky v pastelových a metalických barvách o průměru 13 cm. Mini balónky jsou vhodné pro dekorativní účely. Balónková výzdoba rozzáří vaše akce. Tyto balónky nejsou vhodné pro reklamní potisk.

Mini balónky A50, AM50

Malé nafukovací balónky v pastelových a metalických barvách o průměru 13 cm. Mini balónky jsou vhodné pro dekorativní účely. Balónková výzdoba rozzáří vaše akce. Tyto balónky nejsou vhodné pro reklamní potisk.