NOVINKA – Zahájen prodej fóliových balónků

NOVINKA – Zahájen prodej fóliových balónků

přidáno: 7.5.2014 8:58:13

Rozšířili jsme pro vás nabídku našeho zboží a nově nabízíme široký sortiment Foliových balónků mnoha tvarů, barev a druhů.

Fóliové balónky lze plnit jak vzduchem, tak heliem, jejich výhodou je, že vydrží bez podstatných změn mnohonásobně déle než latexové balónky. Mohou být tedy součástí i dlouhodobých dekorací a při naplnění heliem dochází k jeho úniku mnohem pomaleji, fóliové balónky se tedy mohou vznášet ve vzduchu po několik týdnů.

Upozorňujeme především na sérii nafukovacích fóliových balónků z kolekce „narozeninová zvířátka“. Tyto fóliové balónky znázorňují různé veselé zvířecí postavičky, mají délku 95 cm a tvar číslic 1-9.

Dále nabízíme celou abecedu zlatých písmen o rozměru 40“ tj 102cm, součástí tohoto sortimentu jsou i zlaté číslice 0-9, vhodné zejména k novoročním oslavám, oslavám narozenin, či výročí.

Součástí nabídky jsou i jednobarevné stylové fóliové balónky různých velikostí a barev, speciální mávací podlouhlé balónky s dětskými motivy využitelné jako jedinečná hračka. “Chodící balónky“ ve tvaru zvířátek, opatřené nožkami, které při pohybu simulují chůzi.


K odběru aktualit se můžete přihásit prostřednictvím kanalů RSS nebo Atom.

E-SHOP Váš nákupní košík je prázdný.

Nafukovací balónky nabízíme ve více než 60 barvách!

Zasíláme po celé ČR i na Slovensko.

Kontakty

SMART BALLOONS s.r.o.

Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice

Otevírací doba: po-pá 8-16:00
Těšíme se na Vaši návštěvu!

tel.: +420 725 511 636
email: info@smartballoons.cz

www.svetbalonku.cz
www.smartballoons.cz