NOVINKA – produkty QUALATEX nově v naší nabídce

NOVINKA – produkty QUALATEX nově v naší nabídce

přidáno: 3.2.2015 17:25:11

Smart Balloons oficiálním distributorem značky Qualatex pro ČR a SR!
Qualatex nyní nově v naší nabídce – exkluzivní kvalita, jedinečný design, široký výběr v jednotlivých kategoriích, atraktivní sortiment pro vnitřní a venkovní balónkové dekorace.

Stali jsme se oficiálním distributorem značky Qualatex pro ČR a SR. Qualatex je ve světě na fukovacích balónků světovou jedničkou, produkty této značky jsou vyráběny ve Velké Británii, USA, Kanadě i Japonsku, nafukovací balónky a příslušenství Qualatex znají a žádají zákazníci po celém světě.

Z široké nabídky značky Qualatex pro vás vybíráme novinky na trhu i oblíbené produkty:

  • Revoluční Bublinové balónky (Bubble Balloons) – kombinují jedinečné vlastnosti fóliových i latexových balónků ve zcela nové technologii výroby ze speciálního pružného plastu. Bublinové balónky mají vzhled zploštělé mýdlové bubliny a vydrží vznášet se ve vzduchu dlouhé týdny. Dvojité bubliny (Double Bubble Balloons)bublinové balónky s 3D efektem – fóliové balónky nafouknuté uvnitř balónkové bubliny vytváří jedinečný trojrozměrný vzhled.
  • Klasické latexové balónky Qualatex nabízíme v mnoha dosud nedodávaných odstínech i v atraktivních barevných mixech. Různé velikosti – balónky vhodné pro potisk.
  • Latexové balónky Qualatex s tištěnými motivy – nafukovací balónky s jedinečnými potisky, např. řada Safari se vzory zvířecí srsti v přírodních tónech i v módním mixu neónových barev.
  • Latexové modelovací balónky Qualatex ve vysoké kvalitě a unikátních barvách. Nejžádanější tvarovací balónky mezi dekoratéry, ideální pro profesionální balónkové dekorace.
  • Fóliové balónky Qualatex – jedinečný design, pestrý výběr tvarů, vynikající technologické vlastnosti, doba vznášení přesahující 30 dní.
  • Profesionální příslušenství včetně pumpiček, široké palety barevných stuh a dalších nezbytných pomůcek nejen pro dekoratéry.

V případě dotazů či poptávek sortimentu nás neváhejte kontaktovat!


K odběru aktualit se můžete přihásit prostřednictvím kanalů RSS nebo Atom.

E-SHOP Váš nákupní košík je prázdný.

Nafukovací balónky nabízíme ve více než 60 barvách!

Zasíláme po celé ČR i na Slovensko.

Kontakty

SMART BALLOONS s.r.o.

Zábrdovická 827/10
615 00 Brno – Židenice

Otevírací doba: po-pá 8-16:00
Těšíme se na Vaši návštěvu!

tel.: +420 725 511 636
email: info@smartballoons.cz

www.svetbalonku.cz
www.smartballoons.cz